Ból zębów podczas zabiegu wybielania

Wybielam zęby metodą nakładkową, 8 aplikacji, jestem po 4, z czego dwie robiłam co drugi dzień w powodu bólu zębów. Teraz założyłam piątą aplikację, jednak odczuwam ciągle w jednym zębie strzykający ból. Co z tym zrobić? Szukałam żeli na nadwrażliwość w aptekach, ale nie ma niczego skutecznego. Pasty również nie działają. Co mogę z tym zrobić?

Powinna Pani zgłosić się do lekarza stomatologa a nie szukać żelu na nadwrażliwość w aptekach. Wszelkie próby wybielania metodami dostępnymi w internecie bez konsultacji specjalistycznej u dentysty mogą spowodować problemy z zębami i dziąsłami. W przypadku takiej nadwrażliwości proszę zastosować żel Tooth Mouse, jest on dostępny w dobrych gabinetach. Zęba który sprawia problemy trzeba prześwietlić i obserwować.

Zgłosić się do gabinetu na zabieg znoszący nadwrażliwość , takie objawy przy wybielaniu są normą dlatego stosuję się żel do znoszenia nadwrażliwości zaminnie z żelem do wybielania