Ból, zgrubienie i zielony ślad na podudziu po urazie

W kwietniu zostałam uderzona w lewe podudzie. Do tej pory nie zagoilo się miejsce uderzenia. Jak dotykam miejsce uderzenia to czuję ból i zgrubienie. Dodatkowo mam zielony ślad. Co w takim przypadku zrobić?

Szanowna Pani, na początku proszę udać się do lekarza rodzinnego, jeśli nie będzie w stanie pomóc to zapewne skieruje Panią do chirurga bądź ortopedy