Ból żołądka

Rok temu na jesień bolał mnie żołądek, bóle bywały tak silne, że nie mogłam nic robić, ponieważ każdy ruch powodował jeszcze silniejszy ból. Porobiłam badania, które nic nie wykazały... w środku zimy mniej więcej mi przeszło, ale teraz znów jesień się zaczyna i bóle zaczęły się powtarzać. USG nic nie wykazało, jeszcze czekam na wyniki badania krwi... czasami załagodzi ból, kiedy coś zjem... pojawia się znikąd... czasami też boli mnie wątroba... czym to może być spowodowane i czemu ten ból występuje tylko na jesień?

KOBIETA ponad rok temu

Mezoterpia igłowa twarzy i dekoltu

Mezoterapia igłowa to zabieg, który możesz odbyć w gabinecie dermatologii estetycznej. Polega na wstrzyknięciu substancji leczniczych bezpośrednio w obręb skóry. Zobacz, jak wygląda zabieg.

Witam.

Opisane przez Panią dolegliwości mogą świadczyć o chorobie wrzodowej żołądka. Badaniem koniecznym do potwierdzenia diagnozy jest gastroskopia. Jest to badanie nieprzyjemne (chociaż niebolesne), ale pozwala stwierdzić obecność stanu zapalnego błony śluzowej żołądka lub wrzodu żołądka, ponadto wykrywa ewentualną infekcję H. pylori.

Lekarz, autorka wielu publikacji naukowych.
0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty