Ból żołądka i podbrzusza po stosunku

Witam. Mam 18 lat i uprawiałem stosunek z moją dziewczyną podczas okresu(12.02.14r). Ujmę to prostymi słowami , więc stosunek trwał około 15minut , ale żadne z nas nie doszło. Na następny dzień wieczorem , moją dziewczynę bolał żołądek przez około 2-3 godziny i jej przeszło bez brania żadnych leków przeciwbólowych. Dziś (14.02.14r) od samego rana po przebudzeniu poszła wymiotować i strasznie boli ją podbrzusze ... Bardzo się denerwujemy... Czy to mogą być objawy wstępne ciąży.. ??

Mikołaj Cyganok

Witam! Prawdopodobieństwo zajścia w ciąże przez Pana partnerkę, jeżeli do współżycia doszło w trakcie krwawienia miesięcznego, jest niewielkie. Ponadto objawy ciąży nie pojawiają się tak wcześnie, następują one zazwyczaj po około 4-6 tygodni licząc od daty ostatniej miesiączki (nie wliczając w to samego faktu spóźniania się miesiączki), a u niektórych kobiet jeszcze później.