Ból żołądka i zgaga po jedzeniu

Witam. Od kilku miesiecy dokucza mi żoładek, czuje ze jest jakby obolały po jedzeniu i czasami towarzyszy temu zgaga.

Mikołaj Cyganok

Witam! Uczucie zgagi po posiłkach może być związane z refluksem żołądkowo-przełykowym. Sugeruję udać się do lekarza rodzinnego, który zbierze szczegółowy wywiad, Zbada Pana/Panią i w razie wątpliwości odpowiednio pokieruje ścieżką diagnostyczno-terapeutyczną.