Ból żołędzi a podejrzenie grzybicy

Witam mam straszny problem ;/ mam 16 lat a mnie strasznie boli zoladz jak :( jak sciagne skorke i go dotkne ;/ jest to taki bol ze niemoge sie umyc w tym miejscu poniewaz bol jest przerazliwy ;/ nwm chyba to grzybica dam zdejcia ale nawet nie wiem czy mozna ale juz nie wiem co robic na tym zdjeciu widac lekko jak jedna czesc jest taka bladsza a inna jest czerwona http://www.iv.pl/images/61849505289805242159.jpg
16 LAT ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Z przedstawionych zdjęć jasno wynika iż mamy tu do czynienia z infekcją grzybiczą. Polecam zastosowanie maści p/grzybiczej np Pimafucort. Można także skonsultować się z dermatologiem.

Witam,
ze zdjęcia wynika, że jest to zakażenie grzybicze.
Proponuję:
1. clotrimazol krem na noc przez 10 dni
2. tribiotic na dzień przez 10 dni
3. borasol okłady po 15 minut 3xdziennie
Pozdrawiam