Boląca gulka po urazie głowy u dziecka

Witam serdecznie i proszę o porade a mianowicie mój synek który ma 15 miesięcy uderzył się dwukrotnie z lewej strony główki i miał siniaka i guza ale niestety mimo upływu czasu pod skórą została malutka gulka.Co to może być?czy ona sama zejszie z czoła?pozdrawiam i dziekuje za pomoc,pozdrawiam Joanna

Może zwapniały maleńki krwiaczek ? Raczej nie ma powodu do niepokoju.Tak się zdarza.

Proszę przy kolejnej wizycie pokazać zmianę pediatrze

Pozdrawiam ciepło