Bolące krostki na twarzy

Mam stada bolących krostek na twarzy. Nie są one duże tylko małe i bolą gdy dotykam. To samo na pleach. Gdy pozbędę się jednego stada na skroni to powstaje drugie na brodzie i tak w kółko. Na plecach są one znacznie większe i na szyi i równiez bolą. Proszę o pomoc

Mikołaj Cyganok

Witam! Na podstawie opisanych dolegliwości, bez możliwości oceny wizualnej wspomnianych zmian, ciężko jest dokonać jednoznacznej interpretacji, gdyż wiele chorób skóry przebiega z obrazem krost. Poza tym, istotna jest właściwa interpretacja wizualna opisywanych zmian. Dlatego sugeruję udać się do lekarza rodzinnego lub dermatologa, który odpowiednio pokierują ścieżką diagnostyczno-terapeutyczną.

Dzień dobry :). Proszę umówić się na konsultację do lekarza dermatologa. Lekarz podczas konsultacji obejrzy zmiany, zbada je . Jeśli będzie potrzeba zleci wykonanie dodatkowych badań. I będzie mógł postawić diagnozę oraz wdrożyć odpowiednie leczenie.

www.lenartowiczclinic.pl