Bolące piersi, senność i gazy tydzień po stosunku

od 6 lat brałam tabletki antykoncepcyjne, w tym czasie była jedna roczna przerwa, kochając się z narzeczonym bez zabezpieczenia nie udało się mieć dzidziusia.wznowilam branie tabletek,teraz od miesiaca znowu nie biorę. chce trochę się "oczyścić" i mieć dzidzie:) były dni płodne, kochaliśmy się, partner skonczył na brzuch, lecz trochę spermy "wsadziłam" do pochwy. jutro mija tydzien od tego dnia... i stad moje pytanie czy to moje urojenia, chęc dzidziusia, że mam bolace piersi, gazy, sennosc. ?

Milena Lubowicz

Jeżeli ma Pani podejrzenie ciąży 10 dni po stosunku można wykonać poziom BhCG z krwi, a około 14 dni po domowy test ciążowy.
Pozdrawiam