Zapytaj lekarza

7 3 6 , 9 7 3

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bolący guzek w piersi, białe grudki w śluzie i brak okresu

Bolący guzek w piersi, białe grudki w śluzie i brak okresu ktory powinien juz być. Witam, mam 19 lat i od jakiegos czasu w moim ślizie pojawiaja się białe grudki które wydalam również z moczem. Ostatni okres miałam 21 lipca a teraz się spóźnił..konec sierpnia a jego nie ma. Boli mnie równiez guzek w piersi,moze to powiekszony węzeł chłonny. Mam nadzieję ze to nie jest objaw ciąży. Co robic w tej sytuacji. Boję się ze pani ginekolog będzie pytac czy byl juz stosunek. Krepuje mnie to pytanie
KOBIETA, 19 LAT ponad rok temu

Wyznaczanie dni płodnych

Lek. Marta Gryszkiewicz
84 poziom zaufania

Zarówno guzek w piersi jak i wydzielina z pochwy powinny zostać poddane diagnostyce lekarskiej.
Opisane przez Panią objawy nie należą do typowych objawów ciąży. Jeśli jednak istnieje ryzyko ciąży powinna Pani wykonać test ciążowy przed wizytą u ginekologa.
Nie należy się krępować pytaniami zadawanymi przez lekarza ginekologa. Są one niezbędne do uzyskania pełnego obrazu klinicznego, co zwiększa prawdopodobieństwo postawienia trafnej diagnozy.
Lekarza obowiązuje tajemnica lekarska, a zadawane pytania są rutynowe.

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, doświadczenie zdobywała w kraju, jak i za granicą.
0

Szanowna Pani,
"białe grudki mogą oznaczać infekcję grzybiczą. W celu dalszej diagnostyki należy wykonać oznaczenie w surowicy krwi poziomu HCG / potwierdzenie lub wykluczenie ciąży / zmiana w piersi wymaga wykonania USG piersi, podsumowując wskazana jest wizyta u ginekologa.
Dr Jacek Tulimowski

Specjalista w dziedzinie ginekologii i położnictwa. Posiada wieloletnie doświadczenie w diagnozowaniu i leczeniu najczęstszych chorób ginekologicznych.
0

Dziewczyno ginekolog to tez człowiek .Czy współżyłaś, bo nie wynika to z wypowiedzi. jeżeli tak. to idż sprawdż do ginekologa to jest najpewniejsze

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy