Bolący, podskórny guz i osłabione czucie po urazie nogi

Witam. Trzy tygodnie temu nabilam sobie ogromnego siniaka. Powstało w tym miejscu zgrubienie, taki podskorny guz, który jest bardzo bolący w dotyku a nieraz boli sam z siebie. Dodam że na skórze w tym miejscu mam bardzo osłabione czucie. Nie czuję np jak się drapie, a miejsce to jest ciągle zdecydowanie cieplejsze od reszty nogi. Czy udać się do lekarza?

Szanowna Pani, może to być guzek zapalny albo rozwijający się ropień. Zalecam wizytę u lekarza pierwszego kontaktu. Serdecznie pozdrawiam