Bolący problem z odbytem

Dzien dobry, mam bolacy problem z odbytem. Niby sie wyprozniam, ale w momencie mocniejszego parcia, bardzo mnie boli. Czuje, jakbym mial cos w srodku i nie mogl tego wyprzec. Chodze do toalety kilka razy dziennie, ale nie zawsze udaje mi sie oddac stolec. Jest to dosc krepujace, ale przed chwila podcierajac sie, na papierze zostala mi jakas biala lepka maź. Czy mozna prosic o jakas rade?

Milena Lubowicz

Proszę udać się do lekarza, gdyż w tej sytuacji konieczne jest badanie per rectum.
Pozdrawiam