Bole barku, łopatki i ręki od 3 miesięcy

Witam serdecznie, Od 3 miesiecy mam bole barku/lopatki/ramienia/reki. Czasami tez mnie bola place u dloni oraz szyja. Wszystko po lewej stronie. Jest to bardziej dyskomfort. Moge normalnie wykonywac ruchy, najbardziej boli, kiedy odpoczywam. Sa chwile kiedy czuje rowniez bol lewej stopy, nad kostka. Bole pojawily sie w momecie, kiedy mialam problemy z jelitem (ponoc mam jelito drazliwe). Tutaj wszystko minelo, ale bol kosci/stawow jednak odczuwam dyskomfort. Jakie badania powinnam zrobic?
ponad rok temu

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Sugerowałbym aby udała się Pani do ortopedy. Być może konieczne będzie badanie obrazowe barku lub kręgosłupa. O tym jednak zdecyduje lekarz.