Bóle barku, obojczyka i szyi oraz mrowienie i drętwienie ręki

Witam, Mam 20 lat. 1,5 roku temu podczas masażu zbyt głęboko miałam włożony palec pod łopatkę ( w chwycie pod łopatkowym) od razu pojawił się silny ból. Twierdzono, ze to przeczulica i przejdzie za dzień lub dwa. Ból jednak nie ustępował.Po pół roku pojawił się ból barku,obojczyka- uniósł się oraz ból szyi- przy ruchach głowy oraz dochodzi do "przeskakiwania" kręgów z odgłosem jakby się łamało.Pojawiło się także mrowienie i drętwienie ręki. Badania nic nie wykazały,ból nie ustępuje. Pozdrawiam

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Wskazana kontrola u ortopedy oraz wykonanie badania obrazowego.