Bóle brzucha, brak energii, utrata wagi i parcie na mocz przy zakażeniu Helicobacter Pylori

Miaem kolonoskopie i gastro skopie wykryto helicobacterie od dwoch lat mam bole brzucha i biegunki w tym ze biegunki przeszly a sa bole niewiem co robic bo niemam energi i caly czas chudne mam 173cm wzrostu i obecna wage 50kg wogole nie czuje energi i zaczolem ostatnio chorowac caly czas antybiotyk nie mam juz takiej Energi jak kiedys a mam dopiero 21lat co robic i caly czas te parcia na mocz i stolec lekarze nic nie wiedza co robic

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do gastrologa w celu ustalenia szczegółów eradykacji H. Pyroli

Witam. Przede wszystkim konieczne jest wykonanie podstawowych badań krwi w tym morfologii i oceny funkcji tarczycy. Warto również zastanowić sie czy objawy nie mają charakteru psychogennego.

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W opisanej sytuacji konieczne jest przeprowadzenie kompleksowej diagnostyki gastrologicznej. Proszę udać się do specjalisty, który wdroży odpowiednie postępowanie.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Opisane przez Pana objawy są dość niecharakterystyczne. By ustalić ich przyczynę konieczna jest dokładniejsza diagnostyka pod okiem specjalisty gastrologa. Warto wykonać także badanie funkcji tarczycy. Jeśli jednak wyniki wykonanych badań będą prawidłowe, sugeruję pomyśleć o psychogennej etiologii objawów.