Bóle brzucha i negatywny test ciążowy a ryzyko zapłodnienia

WitamOkres mialam 31 sierpnia, biore tabletki antykoncepcyjne, pominelam 2 pierwsze tabletki z opakowania , kochalam z chlopakiem. 9 wrzesnia mialam krwaiwienie koloru czerwonego a we wtorek brazowyMiałąm bole podbrzusza i takjakby klujacy jajnik, temperature 35-36 maks. bole brzucha utrzymuja sie do dnia dzisiejszego, 11 wrzesnia robilam test wyszedl negatywnie zrobilam bo chcialam wiedziec i wyszlo negatywnie moge byc w ciazy, czy moglo dojsc do zagniezdzenia zarodka??? prosze o pomoc
KOBIETA ponad rok temu

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W przypadku pominięcia tabletek antykoncepcyjnych w pierwszym tygodniu należy liczyć się z osłabioną ochroną przed ciążą. Opisane dolegliwości (krwawienie, brązowa wydzielina z pochwy, dolegliwości bólowe) mogły być spowodowane pominięciem tabletek. W celu wykluczenia ciąży należy wykonać test ciążowy po 14 dniach od ostatniego stosunku. Jeśli sytuacja nie powróci do normy to konieczna będzie wizyta u specjalisty ginekologa.

Kiedy miałaś zacząć brać tabletki, 31 miałaś okres ,czy było to w 7 dniowej przerwie ,czy zaczęłaś od 1 opakowania .PO 2 dniach od kochania test zawsze wyjdzie negatywny. Dziewczyno pisz precyzyjnie .