Bóle brzucha i nudności po pierwszym stosunku

Tydzień temu odbyłam pierwszy stosunek. Wszystko było w ok, zabezpieczaliśmy się. Na drugi dzień zaczął mnie lekko boleć brzuch. Dwa dni temu jeszcze raz odbyliśmy stosunek. Na początku czułam lekki ból brzucha, ale szybko to ustało. Teraz boli mnie brzuch, szczególnie mocno rano. Rano mam też nudności i czasami po zjedzeniu posiłku. Bolą mnie plecy nad krzyżem i miewam "przelewanie" w brzuchu. Nie wiem czy to od stosunku, ze stresu. Kiedyś miałam torbiel na jajniku.

Witaminy w ciąży

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Prawdopodobnie jest to związane z inicjacją seksualną. Niemniej jednak w tej sytuacji warto zgłosić się do ginekologa.