Bóle brzucha i pieczenie w klatce piersiowej

Witam bardzo często skarzyłam sie na bóle brzucha oraz pieczenie w klatce w Swięta Bożego Narodzenia wylądowałam w szpitalu z podejrzeniem zapalenia błony śluzowej dzisiaj miałam gastroskopie i wynik jest taki : Przełyk i wpust bz (brak widocznych cech zarzucania ż-p) W inwesji wpust luźno obejmuje endoskop Bł sluzowa żołądka prawidłowa . Odźwiernik okrągły , sprawny . Op. XII-cy i pierwsza pętla bz Czy to oznacza że wszystko jest w porządku?

Mikołaj Cyganok

Na podstawie tego, co Pani napisała, można wywnioskować, że wynik jest prawidłowy. Mimo wszystko, wynik gastroskopii zawsze należy skonsultować z lekarzem zlecającym jego wykonanie.