Bóle brzucha i twardnienie brzucha w 35. tc

Witam. Jestem na początku 35tc i od wczoraj mam bóle brzucha i twardnienie brzucha bardzo nieregularnie, do tego ból pleców, ale ani brzuch mi nie opadł, ani nie mam większych upławów, ruchy dziecka są bardzo wyraźne, tak jak do tej pory, ale jeszcze często oddaje kał,czuję się jak przed biegunką. W środę byłam na wizycie, lekarka stwierdziła skróconą szyjke i rozwarcie na centymetr. Jadziś do niej dzwoniłam kazała brać nospe 3xdziennie i magnez i po nospie mam parę godzin spokoju. Czy to już??

Wskazana pilna konsultacja ginekologiczna,jeśli dziś to na Izbie Przyjęć najbliższego szpitala gdzie dyżurują ginekolodzy.