Bóle brzucha po lewej stronie od pępka

Witam. Mam pewien problem z ktorym borykam sie od kilku dni. Otoz chodzi o bol brzucha po lewej stronie.Od pepka do lewego srodka. Czasami troche wyzej. Nie wiem czy to zoladek czy tez trzustka. Bol jest czasowy lekko klujacy po zjedzeniu pojawia sie kilkanascie minut i ustepuje a wkrotce znowu powraca.Od 4tyg.bralam antybiotyki na zapalenie jajnikow. Jutro znowu zaczynam brac inne tabletki. Co to moze byc.Prosze o pomoc i dziekuje

Marta Mielniczuk

Witam,
w Pani przypadku objawy bólowe mogą być związane z dosyć długim przyjmowaniem antybiotyków, które nie jest obojętne dla fizjologicznej flory bakteryjnej przewodu pokarmowego. Warto byłoby przyjmować wraz z antybiotykiem preparaty osłonowe, tzw. pre i probiotyki dostępne w aptece bez recepty. Pozdrawiam