Bóle brzucha po zjedzeniu mięsa

Mam problem z trawieniem po spozyciu miesa(szczegolnie) mam gazy I bole brzucha , jem zdrowe rzeczy niestety nieregularnie CZy to ma zwiazek z watroba?

Lek. Tomasz Budlewski

Podejrzewam że bardziej ma to związek z nieregularnym jedzeniem ale aby określić ewentualne przyczyny należy wykonać badanie lekarskie. Proszę udać się do lekarza rodzinnego po badaniu będzie można określić konieczność dalszej diagnostyki.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. W tej sytuacji należy w pierwszej kolejności zmodyfikować swoją dietę oraz obserwować organizm.