Bóle brzucha przy bezodczynowym zwapnieniu trzustki
Czy bezodczynowe zwapnienie trzustki o średnicy 4,5mm w głowie trzustki moze powodowac silne bóle brzucha,ból przy siadaniu (kłocia)?TK j.b. i miednicy małej,kolonoskopia usg nic nie wykazały.Tylko TK wykazało zwapnienie .Posiew kału na bakterie,pasozyty równiez nic.W wynikach krwi wszystko ok prócz crp podwyzszone i leukocyty 12,17.USG dopplera i marker CA 125 tez ok.TSH 4,546 ..usg tarczycy ok.Bóle sie nie łagodza np.po no-spie,wystepuja biegunki czesto,pomimo probiotyków juz od 2 lat i diety.

KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Jak najbardziej jest to możliwe. Taka sytuacja może mieć miejsce szczególne w momencie gdy opisywana zmiana utrudnia odpływ przewodom trzustkowym.