Bóle brzucha w środkowej części po sytym posiłku

Witam. Od dłuższego czasu mam problem. Po każdym bardziej sytym posiłku, szczególnie smażonym odczuwam straszny ból brzucha, tak gdzieś w jego środkowej części. Poza tym bardzo często mam na zmianę raz biegunkę raz zaparcia. Czy to może być zespół jelita wrażliwego? Niepokoją mnie szczególnie te bóle brzucha.

Witam. To mogą być objawy zespołu jelita drażliwego ale nie wyłącznie. Proponuję wizytę u lekarza rodzinnego - zleci USG jamy brzusznej i podstawowe badania.