Bóle dziąsła po ekstrakcji dolnej szóstki

W poniedziałek miałam wyrywaną dolną lewą 6. Dopiero po trzecim znieczuleniu lekarzowi udało się usunąć korzenie. Niestety to dziąsło mnie nadal boli, nie jest to straszny bół ale troszkę przeszkadzający. Kiedy powinnam się zacząć niepokoić?

Witam po zabiegu ból może się utrzymywać kilka dni, ale powinien ulec zmniejszaniu. Najlepiej umówić wizytę kontrolną. Wtedy lekarz może ocenić, czy zębodół goi się prawidłowo. Pozdrawiam.