Bóle głowy, drętwienie dłoni i kącika ust

Witam Jakiś kilka godzin temu zaczęła mnie boleć głowa.Po jakimś czasie doszło do niej zdrętwienie dłoni i kącika ust.Zdrętwienie trwało parę minut i ustąpiło,a teraz mam niezbyt silną migrenę,więc podejrzewam, że to była aura,ale jako że o podobnych obiawach czyta się w kontekście udaru,dostałam ataku lekkiej paniki.Nawet teraz fakt że był a to tylko aura opieram głównie na tym,że minęła godzina czy dwie, a ja jestem przytomna i sprawna. Czy to na pewno aura i jak odróżnić taką aurę od udaru?

Witam!

Polecam wizytę u neurologa celem szerszej diagnostyki i dokładnego sprawdzenia przyczyn opisanych objawów.

Pozdrawiam!