Bóle głowy i pleców, zaburzenia widzenia oraz zachwiania równowagi a podejrzenie zwyrodnienie kręgosłupa

Boli mnie głowa bóle pleców od lędzwi do pachwiny zaburzenia widzenia zaburzenia chodu i równowagi ból w klatce promieniujący do lewej strony ból serca ciągła zgaga ból karku lekarze podejrzewają zwyrodnienie kręgosłupa szyjnego rtg wykazało lekkie zwyrodnienie ale ja nie wiem czy to czasami nie nerki lub serce ojciec zmarł na zawał brat też miał zawał chodzę na zabiegi rehabilitacyjne biorę leki i nic nie pomaga co mi jest nie ma na to rady? neurolog zrobił badania i nie widzi problemu.

Konieczna jest (sądzę) diagnostyka obrazowa kanału kręgowego ( NMR) zaczynając od odcinka szyjnego. Pozdrawiam serdecznie