Bóle głowy i stawów, koszmary senne oraz letarg po odstawieniu amfetaminy, alkoholu i papierosów

Witam , mam kilka pytań . Ponieważ jestem osobą uzależnioną od amfetaminy , alkoholu i papierosów mam kilka pytań . Mam 27 lat i postanowiłem zmienić swoje życie na lepsze po przez odstawienie tych substancji wszystkich na raz . 10 lat bawiłem się z tymi substancjami , wszelkiej maści , różnego rodzaju . Oczywiście nie co dziennie, były przerwy 2 dniowe , najdłuższa miesiąc . Postanowiłem z tym skończyć dopiero walczę trzeci tydzień ale pojawiają się , bóle stawów , głowy , letarg , koszmary sen

Witam,
powinien Pan być w tym okresie pod opieką terapeuty uzależnień oraz lekarza psychiatry,pracującego w tejże placówce.Proszę się zapisać na wizytę,wówczas dolegliwości będa leczone kompleksowo i będzie Pan miał opiekę przy powrocier do zdrowia.
Bardzo zachęcam i gratuluję siły woli.

Witam. Konieczna jest pomoc specjalistów. Proszę się zgłosić do jakiegoś ośrodka leczenia uzależnień, bo może być jeszcze gorzej. "W walce" nie powinien pozostawać Pan sam. Przychodnie te dostępne są na NFZ. Powodzenia

Są to objawy odstawienne (głównie po amfetaminie). Oprócz tego może występować: pocenie się, niepokój, apatia, zniechęcenie, męczliwość, rozdrażnienie, poczucie dyskomfortu, biegunki, kołatania serca itd. Objawy są bardzo nieprzyjemne lecz niegroźne dla życia. Skoro wytrzymał pan 3 tygodnie, to proszę wytrzymać jeszcze 2. Później objawy będą coraz słabsze, aż nie ustąpią całkowicie. Jeśli jednak objawy okażą się zbyt dokuczliwe, to warto zwrócić się do psychiatry po leki, poprawiające nastrój i zmniejszające lęki, by łatwiej Pan przeszedł przez odstawienie. Można też otrzymać wsparcie od psychologa. Życzę powodzenia.

Witam,
niestety objawy abstynencyjne mogą trwać nawet kilka tygodni, później pojawiają się objawy głodu; wskazany byłby pobyt w Ośrodku leczenia uzależnień; samemu może być to bardzo trudne do przetrwania.
pozdrawiam