Bóle głowy i zaburzenia osobowości przy depresji

Pomocy mam depresje od około roku liczyłem ja cztery miesiące później przestalem i było jako tako dobrze A teraz nic nie biorę i dziwnie się zachowuje niszcze. Meble w domu żeby rozładować. Energię mam setki myśli w kółko boli mnie glowa żyje i wegetuje nie wiem co. Mam dalej robić

Mgr Monika Prus Psycholog, Lublin

Witam,
zachęcam do rozmowy ze swoim lekarzem na temat objawów i odczuć, które się nasiliły. Tylko wtedy lekarz będzie mógł podjąć skuteczną interwencję.
Pozdrawiam
Monika Prus

Rozumiem, że Pan sam odstawił leki. To niedobrze. Proszę zgłosić się do lekarza prowadzącego. Być może uzna, że należy wznowić farmakoterapię. Z tego co Pan pisze jednak problemem nie tylko są stany obniżonego nastroju i energii - jak to zazwyczaj przy depresji, ale sytuacja odwrotna - Pana wprost nosi. To ważna informacja dla lekarza, by ewentualnie wziął pod uwagę inną diagnozę i w związku z tym inne leki. Może Pan też rozważyć konsultację u psychoterapeuty celem pracy nad ogarnięciem tych udręczających Pana stanów emocjonalnych.
Pozdrawiam,
M. S-W.

Dzień dobry, proszę się w pierwszej kolejności zgłosić do lekarza lub psychologa u którego się pan leczył i opisać mu swoje obecne objawy. Pozdrawiam.