Bóle głowy i zaburzenia widzenia po zastosowaniu 200 % dawki witaminy D

Zażyłem omylnie dawkę 2000% dziennego zapotrzebowania witaminy D. Mam bóle głowy i zaburzenia widzenia. Czy powinienem skontaktować się z lekarzem ? Czy zażycie takiej dawki suplementu może mieć jakieś poważne skutki?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tej sytuacji warto zgłosić się do swojego lekarza rodzinnego o ile objawy nie ustąpią same. Proszę dużo pić.