Bóle głowy, mdłości i bóle w klatce piersiowej

dobry wieczór. Mam silne bóle głowy i jakby to ująć tak jakby głowa mi pulsowała, do tego pojawiają się częste mdłośći, bóle w klatce piersiowej w dodatku często boli mnie brzuch z lewej strony, od jakiegoś czasu jestem cały czas zmęczona ? czy te objawy mogą być niepokojące

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane objawy są niespecyficzne i wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurologa oraz wykonać badanie obrazowe głowy. Najlepszą metodą jest rezonans magnetyczny.