Bóle głowy, mdłości i zawroty głowy

Witam mam 18 lat i od dłuższego czasu mam bóle głowy, mdłości i zawroty głowy ale martwię się przede wszystkim ponieważ często czuje się osłabiona, śpiąca, rozkojarzona a wręcz odurzona. Często też czuje ucisk w głowie. Naprawdę jestem zaniepokojona szczególnie że 2 lata temu moja koleżanka zmarła na raka mózgu. Moją rodzinę nie stać na prywatne badania a obawiam się że mogę nie dostać skierowania. Do jakiego lekarza mam się zgłosić i co mu powiedzieć żeby wysłał mnie na szczegółowe badania ?

Wiec proszę się udać do lekarza rodzinnego i powiedzieć tak jak Pani pisze ,ze ma Pani bóle głowy z nudnościami.lekarz oceni sytuacje i zdecyduje o ewentualnej konieczności konsultacji specjalistycznych oraz wyników badań dodatkowych.
Proszę do czasu wizyty zachować spokój.bez wątpienia lekarz rozwiąże Pani problem.

Pozdrawiam