Bóle głowy po embolizacji tętniaka
witam.mój mąż we wrześniu 2013 miał embolizowanego tętniaka. Od tamtej pory ma bóle głowy na początku raz na tydzień a póżniej coraz częściej 3 razy w tygodniu co uniemozliwia normalne funkcjonowanie. po pol roku miał mieć kontrolne dsa i tak czekamy od marca i ciagle odkladaja zabieg i nie możemy się doczekać !czym to może być spowodowane i czy tak bedzie?jeszcze dodam ze dla spokoju zalatwilismy angio tk co wg radiologa wygląda na podejrzenie zakrzepicy a wg neurochirurga jest wszystko ok ?

KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu
Lek. Paweł Baljon
93 poziom zaufania
Witam serdecznie. Takie bóle nie są czymś prawidłowym i normalnym. Sugerowałbym drążenie tematu zakrzepowego.