Bóle głowy po upadku ze schodów

Witam Spadłam ze schodów tydzień temu;upadłam na głowę prawej strony. Tomografia komputerowa głowy wykluczyła złamania czaszki. Neurolog ttwierdzi,że jest wszystko ok. Tylko ze mnie strasznie boli głowa po prawej stronie nad prawą brwią.Mam ucisk na prawe oko,okulista twierdzi,ze jest wszystko w porządku. Ten ból jest jak kamień,ciężką nam prawą półkulę.Co to za ból i gdzie się udać do lekarza? Proszę o pomoc.

Przyczyną może być uszkodzenie drobnego nerwu skórnego odpowiedzialnego za czucie (neuropatia pourazowa). Ewentualnie mogą to być to objawy zespołu pourazowego. Proponuję stosować leki p-bólowe oraz uspakajające. Skoro tomografia jest prawidłowa, to nic się nie powinno dziać.