Bóle głowy po zderzeniu ze ścianą

Witam, Dzisiaj (tj. 11.12) zdarzył mi się przykry wypadek. Jeden z uczniów u mnie w szkole popchnął mnie biegnącego i uderzyłem głową w ścianę. Po uderzeniu nie czułem się najgorzej. Po incydencie miałem jeszcze wychowanie fizyczne i biegi na 2km (mogłoby to pomóc). Głowa mnie jakoś specjalnie nie boli. Jeżeli już to w miejscu uderzenia. Proszę o odpowiedź, Pozdrawiam

Zachowujemy spokój jeśli nie ma żadnych niepokojących objawów.
Jeśli jednak pojawią się bóle głowy,nudności ,wymioty należy się zgłosić do oddziału chirurgii lub SORu.
Każdy z nas doznaje urazu głowy w swoim życiu i rzadko kiedy dają one następstwa.Ale zawsze musimy być czujni .

Pozdrawiam ciepło