Ból głowy i mdłości

Witam, pól roku temu zaczęły mi się bóle głowy głowy i mdłości. Bóle głowy są inne niż przeciętne, raz jest lepiej raz gorzej. Ogólnie zaczyna się nieraz od czoła później idzie mi na oczy (uczucie zmęczenia) ból jest przeogromny!a nieraz jest tak ze boli mnie z lewej strony (czuje ucisk w jednym miejscu) pozniej znowu jest gdzieś z tyłu (okolica potylicy) a dziś az mi sie zrywa na wymioty. Byłam u neurologow(2) i mowia ze nie widza u mnie nic pokojacego bo nawet jestm nadpobudliwa)(nawet czuje jakby opaske ktos mi zalozyl). Pomocy! Nie wiem już co mam robic... Skąd u mnie takie bóle głowy i mdłości? Dlaczego ból głowy jest tak silny, że aż doprowadza u mnie do odruchów wymiotnych? Czym to leczyć, do kogo się udać? Byłam u neurologów, ale nikt nie potrafi mi pomóc, nie wiem co jeszcze moę zrobić... Błagam o jakąkolwiek pomoc i poradę! Pozdrawiam.

Prawdopodobnie powodem dolegliwości jest migrena. Naturalnie można zrobić rezonans czy tomografię, ale pewnie nic nie wyjdzie.
Proponuję włączyć doraźnie tryptany, to będzie wiadomo, czy to faktycznie ten rodzaj bólów głowy.