Bóle głowy przy pochylaniu i podnoszeniu

Witam. Mam 24 lata miewam bóle głowy przy pochylaniu i podnoszeniu. Byłem już u Neurologa który przepisał mi Olfen Uno, okulista badając dno oka nie stwierdził nic poważnego. dodam że gdy uciskam lekko głowe nad czołem wyczuwam delikatny ból , moje pytanie to czy jest sens robienia rezonansu, czy to początki nerwicy gdyż wmówiłem sobie że mam guza bądź tętniaka-już naprawdę jak sobie tylko pomyśle to mi słabo i nie mam ochoty na nic cały czas wydaje się mi że mnie boli jestem wykończony.

Witam,

Każdy kto będzie lekko naciskał głowę, to może odczuć dyskomfort, w jakim celu Pan to robi? Jeśli wmawia Pan sobie choroby, to niewątpliwie wpływa to na Pana samopoczucie

Zaburzenia nerwicowe mają to do siebie, że cierpienie psychiczne jest wyrażane za pomocą ciała. Nie wątpię, że jest Panu źle. Zachęcam do konsultacji u psychoterapeuty.