Bóle głowy przy stresie i nerwowych sytuacjach

przez cały dzień boli mnie z tyłu głowa i to w jednym miejscu ból jest porównywalny tak jak by mnie co jakiś czas ktoś mocno stuknął czymś ciężkim w głowę nawet gdy ból na jakiś czas ustąpi to po dotknięciu miejsce to boli jak po uderzeniu gdy w tym miejscu pociągnę za włosy to czuję jakbym skórę od głowy odrywała nigdy takich bóli nie miałam boli przy nachyleniu się lub przekręceniu w bok głowy często stresuję się i denerwuję co mi jest ?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurologa oraz wykonać badanie obrazowe głowy.