Bóle głowy rozlewające się na całe ciało oraz zawroty

Witam Od kilku dni budzę się ze średnim bólem głowy, który rozlewa się na całe czoło. Najczęściej wybudzają mnie zawroty głowy ale i sam ból pojawia się w ciągu dnia i trwa kilka godzin. Bólowi głowy towarzyszą mdłości oraz biegunka. Dodatkowo po każdym treningu fizycznym również pojawiają się ból głowy i mdłości. Wiem, że na 99% cierpię na nerwicę lękową. Czy może to mieć z tym jakiś związek i czy dodatkowo doszła do tego migrena? Pozdrawiam

Szanowna Pani należy wykonać badania podstawowe u lekarza POZ, ewentualnie badanie neurologiczne ból głowy występuje przy wielu schorzeniach, pozdrawiam.

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza