Bóle głowy u 22-latki

Witam Od ponad 3 miesięcy borykam się z bólami głowy, zdecydowalem się pójść do lekarza internisty, ten zrzucił to na nerwy i stres.. Mam tak jakby 3 rodzaje bólu głowy, tylko po lewej stronie, jeden to jakby łaskotanie w środku głowy, drugi to ucisk przy skroni(miejsce moge wskazac idealnie palcem) a trzeci to kłucie jakby szpilkami z tyłu i na czubku głowy. Takie bóle nie są ciągłe ale jakby zebrać do kupy cały czas bólu to wyszłoby kilka godzin dziennie. Czy to rzeczywiście od stresu?

wątpliwości.Warto zrobić badanie okulistyczne z badaniem dna oka przed wizytą.

Niewątpliwie opis dolegliwości może wskazywać na podłoże nerwicowe.Ale najważniejsze

jest badanie poprzedzone dokładnym wywiadem.

Pozdrawiam ciepło