Bóle głowy, ucha i sztywność karku

Od 3 dni bolinie glowa po jednej stronie bol idzie do oka ucha i karku paracetamol nie dziala kark sztywny oko i ucho bola bol jest wiekszy przy schylaniu glowy dodam ze jestem Tydzien przed miesiaczka a tego typu bole glowy zdarzaja sie u mnie w okresie przed okresowym nie wiem co mam zrobic

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do lekarza neurologa. Konieczne jest aby wykonać podstawowe badania profilaktyczne krwi oraz badanie hormonalne.