Bóle głowy w depresji

Witam jak zachorowałem na depresje i w ciągu niej bolała mnie tak średnio głowa ale długo bo 3 miesiące czy to normalny obiaw w depresji co się wtedy dzieje ? Mogły zajść jakieś zmiany ? Czy trzy miesięczna depresja może wyrządzić nieodwracalne spustoszenie w organizmie ? Zdiagnpzowali F38 czy jest to tak samo niebezpieczne zaburzenie jak depresja o podłożach genetycznych ?

Dzień dobry,

Najlepiej jak porozmawia Pan z własnym lekarzem psychiatrą, ponieważ on zna Pana osobiście i Pana historię leczenia.