Bóle głowy w okolicy zatok górnych

To znaczy że często boli mnie głowa w okolicy zatok górnych nie czuję zapachów, często mam katar jak tylko wyjdę na zimno i łzawienie z oczu - myślę że to od zatok ..? a strupki na motylkach nosa od wewnątrz - co z tym zrobić ?

Magdalena Mroczek

Mogą być to objawy zapalenia zatok. Ewentualne leczenie (antybiotyk) może zlecić lekarz rodzinny lub może on skierować do laryngologa.

Marta Mielniczuk

Witam,
istotnie Pani objawy mogą wskazywać na przewlekłe schorzenia zatok. Warta rozważenia byłaby konsultacja z laryngologiem i wdrożenie leczenia farmakologicznego (antybiotyki, sterydoterapia wziewna). Pozdrawiam