Bóle głowy w skroniach i czole

Od niecalego roku mam okropne bóle glowy, w skroniach i czoła. Wykryto u mnie chore zatoki, lecz leki w ogóle nie pomagają. Jak przyjdzie ,,napad" bólu to mozna zwariowac, nie spac przez dwie doby.Biorę juz silne leki przeciwbólowe, lecz niechce przesadzac, a zwykle niedzialaja.Mialam robiona tomografie komputerową glowy, i zatok.

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji należałoby zgłosić się do neurologa oraz laryngologa w celu dalszej diagnostyki.

W CT głowy zapewne nic nie wyszło?
Myślę, że może to być migrena. Może warto spróbować tryptany.
Proponuję kontakt z neurologiem.