Bóle głowy z tyłu i przodu oraz drętwienie twarzy

Witam mam takie pytanie od kilku dni boli mnie głowa z tyłu z przodu trafiłam na pogotowie tam zrobiono mi badanie z krwi wyszło w porządku . Przy bólu głowy trochę DręTwieja mi buzia a bardziej policzki jest mi czasami nie dobrze drażni mnie światło bardzo proszę o pomoc

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W tym momencie warto zgłosić się do neurologa.