Bóle głowy zaczynające się omamami wzrokowymi u 47-latki
Od jakiegos czasu miłam silne dreszcze ,ciągle było mi zimno bolało mnie gargło mam silne bóle tak jak by węzłów usg jest ok, ramion stawów barkowych ,szyi aż zachodzi ból na tył głowy inne bóle stawów cierpię na dziwne bóle głowy zaczynające się omamami wzrokowymi dzień był kiedy w ciągu słonecznego dnia miałam 5 razy tą psełdo migrenę,a ostatnio lekarz r powiedziała że mam za gęstą krew.Na stawy chorowałam od dziecka najgorzej było jak miałam19 lat a teraz jest do niczego gdzie z tym się udać

KOBIETA, 47 LAT ponad rok temu
Lek. Jacek Ławnicki
98 poziom zaufania
Witam!
Opisane dolegliwości wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.