Bóle głowy, zawroty głowy, szumy w uszach, osłabienie, nadmierna potliwość

Witam mam 30 lat od jakichś 3 lat odczuwam bóle głowy,zawroty głowy,szumy w uszach,osłabienie,nadmierna potliwość,drżenie kończyn,bóle nóg zwłaszcza rano,bóle w nadgarstkach,,rozdrażnienie.chodziłem do neurologa robiłem TK głowy wszystko dobrze wysłał mnie do psychologa.Psycholog po kilku wizytach stwierdził,że wszystko ok stwierdził lekką depresje i zasugerował badanie na boreliozę.Czy to może być to?Jeśli tak to jakie badanie wykonać.kleszcza miałem z 4 lata temu ale zaczerwienienia nie było

Witam, oczywiście ważne jest wykonanie sugerowanych przez lekarza badań i sprawdzenie czy wszystko jest w porządku w sensie medycznym, w tym badanie na boreliozę, nikt tego nie wie i tylko badanie może dać odpowiedź na pytanie czy objawy, które Pan ma są wynikiem boreliozy. Jednak jeśli nadal objawy będą trwały to warto rozważyć psychoterapię. Pozdrawiam