Bóle głowy, zez, wymioty i utrata równowagi u 3-letniej córki

Witam. Mam kłopot, ide z moją 3letnią córeczką na tomografie główki bo niepokoji mnie jej nietypowe zachowanie. Skarży się na bóle główki. Lekarka dała nam skieriwanie ale ni powiedziała co podejżewa. To nie wszystko. Ma zeza w prawym oczku którego nie miała, wymiotuje częsti szczegulnie rano a po wymiotach traci równowagę. Jest osowiała i apatyczna. Co to moze oznaczać? Prosze o treściwe odp, czego to objawy, jestem przygotowana na wszystko. Dziękuje!

Szanowna Pani proszę się natychmiast zgłosić do najbliższego szpitala z oddziałem neurologii dziecięcej ,a jeśli takowego nie ma to pediatrii.

Nie czekając na termin badania TK głowy.

Są to objawy wzmożonego ciśnienia śródczaszkowego niebezpieczne dla życia dziecka.Jestem zmuszona to napisać ,aby uświadomić Pani jak ważne jest poddanie się natychmiastowej hospitalizacji.Niewątpliwie od razu córcia trzyma odpowiednie leczenie przeciwobrzękowe i będzie miała wykonane odpowiednie badania neuroobrazowe.

Serdecznie pozdrawiam