Bóle i pieczenie cewki moczowej i bóle jądra
Witam od 2 lat mam problem z bolem i pieczeniem cewki moczowej bolem lewego jadra bolesnymi parciami na pecherz moczwy i pieczeniem cewki po oddaniu moczu jak by polal ja ktos kwasem posiew moczu ok czysto badania ogolne moczu robionych bylo 4 w 2 podwyższona ilosc lekocytow usg tez ok chlamydia przeciw ciala ujemna hiv kila ujemne ale poseiw nasienia robiony 2 razy wykazal :Enterococus faecealis to moze byc przyczyna?urolog strasznie to zbagatelizowal a problem tkwi do dzis cipronexbralem28dni

MĘŻCZYZNA, 26 LAT ponad rok temu
Małgorzata Panek
65 poziom zaufania
Pana objawy świadczą o przewlekłym stanie zapalnym układu moczowo-płciowego . Czy podczas badania per rectum wyczytał Pan ból? Niestety w takim przypadku (przewlekłe zapalenie prostaty) leczenie jest trudne i długotrwałe. Należałoby ocenić wrażliwość bakterii na antybiotyk. Proszę udać się do urologa.
Pozdrawiam