Zapytaj lekarza

7 3 7 , 0 6 1

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Bóle i ropa po umieszczeniu kolczyka w penisie

Wczoraj umieściłem na siłę w penisie nowy kolczyk (typ otworu prince albert), po wcześniejszym (niedostatecznym) rozciągnięciu otworu.Okropnie bolało, myślałem że to z powodu rozciągania się otworu, ból jednak nie ustępował więc po 20 godzinach wyjąłem kolczyk.Okazało się że kolczyk był ze stali - zardzewiał, w cewce moczowej został rdzawy osad w otworze pewnie też, skóra w otworze jest biała, wydziela się trochę ropy, miejsce przekłucia/otwór bardzo stwardniał. Umrę czy mogę iść spać?
MĘŻCZYZNA, 20 LAT ponad rok temu

Morwa biała - idealna dla diabetyków i chorych na nerki

Morwa biała została przywieziona do Polski w latach pięćdziesiątych jako przysmak jedwabników. Jednak dopiero po latach doceniono jej zdrowotne właściwości. Wyciąg z owocu morwy działa przeciwbakteryjnie i odrobacza nasz organizm. A picie ekstraktu z liści morwy osłabia tworzenie się neurotoksycznych związków, które odgrywają znaczącą rolę w powstawaniu choroby Alzheimera. Morwa powoduje ograniczenie wchłaniania cukrów ? zmniejsza więc produkcję tłuszczu i odkładanie się tkanki tłuszczowej. Wyrównuje też poziom cukru we krwi, dlatego jest polecana diabetykom. Owoce morwy mają działanie przeciwgorączkowe i moczopędne. Podobnie jak jeżyny zawierają cukry, witaminy i minerały, dlatego warto je pić przy anemii, przeziębieniach, miażdżycy i chorobach nerek.

Lek. Artur Jeliński Urolog
75 poziom zaufania

Trudeno lkeczyc glupote najprwdopodobnie potrzeby bedzie antybiotyk miejscowo i conajmniej dosustnie ale proponuje udac sie do lekarza najlepiej jeszcze dzisiaj

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Patronaty
Ważne tematy