Bóle i skurcze nóg

witam od 2 tygodnii mam silne bole skurcze nog . występuje uczucie zmęczenia i niepokoju nóg Bole nasilaja sie w stanie spoczynku i podczas snu .Chwilowa ulge przynosza rozne zele na bol, oraz pod wplywem ruchu prosze o porade co to moze byc za schorzenie dziekuje

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Możliwe są zaburzenia mikro i makroelementów lub dysfunkcję naczyniowe. Sugeruje zgłosić się do internisty.